Shadowgun Legends

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.5 GB
  • Version 0.31
  • Dil Türkçe
  • Firma MADFINGER
IOS cihazınıza Shadowgun Legends mobil oyununu indirerek RPG türünün keyfini çıkartabilirsiniz.

Shadowgun Legends mobil oyununu IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda heyecan dolu oyun sahneleri, güçlü düşmanlar, bir çok savaş ortamı ve dahası sizleri bekliyor olacak. Shadowgun'un gizli dünyasında insanlık büyük bir tehdit altında. İnsanlığı koruyacak güçlü kahraman siz olmalısınız. 

4 farklı gezegen üzerinde 200'den fazla misyona yayılan epik bir hikaye kampanyasında bir uzaylı istilacıdan insanlığı kurtarmaya çalışacaksınız. Savaş da daha etkili bir güç gösteri yapmak adına arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin ve dev düşman patronlarını zafer ile efsanevi yağma için yenilgiye uğratarak onları yok edin. Eşsiz çok oyunculu oyun modlarında ve çeşitli PvP alanlarında rakipler ile savaşmanın tadını çıkartın. Tabancalar, atış tüfeği, alt makine tabancaları, ağır silah tabancaları, av tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve roketatarı içeren 200'den fazla eşsiz silah arasından seçim yaparak düşmanlarınıza karşı kullanın.

500'den fazla zırh toplayın ve zırh setlerinizi oluşturun. Shadowgun'unuzu 150'den fazla kozmetik ürünle dikkat çekici hale getirin kendi becerilerinizi seçin ve kendi oyun tarzınızı yaratarak oyunda galibiyete doğru koşun. İnsanlığı kaderi eğer sizin elinizde ise onları kurtarmak uğruna her şeyi yapmalısınız. Heyecan dolu bir oyun için Shadowgun Legends dünyasına dahil olun. 

Daha Fazla Göster
Shadowgun Legends indir
DİĞER SÜRÜMLER